iMac Veri Data Kurtarma

iMac Veri Kurtarma I MacBook Veri Kurtarma I MacBook Air Veri Kurtarma IMacBook Pro Veri Kurtarma I

Apple iMac Veri & Data Kurtarma,silinen dosya,resim,müzik,film gibi dosyalarınız geri getirebiliyoruz.
Apple iMac Veri & Data Kurtarma,silinen dosya,resim,müzik,film gibi dosyalarınız geri getirebiliyoruz.

Profesonel veri kurtarma

Dünyadaki teknolojik ilerlemelerle birlikte artık tüm kullanıcılar birer veri depolama alanına sahip ve çoğu zaman bunların hiç kaybolmayacağını düşünmektedir. Yedekleme genelde kullanıcıların veri kaybı yaşamadan düşünmediği bir seçenek oluyor. Ancak, yedeğimizin olmadığı durumlarda verileri kurtarma faaliyeti hayati önem taşır.

Tek çözüm, alanında uzman bir veri kurtarma şirketi ile iletişime geçmek. Kadıköy Apple Servis veri kurtarma merkezi olarak her türlü depolama cihazından; veri kaybı türü ve arızası ne olursa olsun %100’e yakın veri kurtarma başarı oranı ile hizmet veriyoruz.

✅ Başarı Oranı:%100’e yakın
✅ Gizlilik:%100 Müşteri Gizliliği

Veri Kurtarma Nedir?

Veri kurtarma, standart yöntemlerle erişilemeyen dijital ortamlardan bilgilere erişme ve bu bilgileri kurtarma işlemidir. Bu kullanıcı hataları, veri silinmesinden, depolama cihazınızdaki mekanik ve fiziksel hasara kadar çeşitli durumlarda gerekli bir hizmettir. Veri kaybı yaşıyorsanız, verilerinize tekrardan sahip olmak için Gold Data Veri Kurtarma ile iletişime geçin.

Kadıköy Apple Servis veri kurtarma merkezimiz; RAID, Harddisk, SSD, flash sürücüler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm aygıt türlerinden veri kurtarma konusunda deneyime sahiptir. Piyasadaki mevcut ve gelişmekte olan medya türleri için yenilikçi veri kurtarma yöntemleri geliştirmek ve uygulamak amacıyla, güncel teknolojileri yakından takip ediyor, yüksek başarı oranları ile müşterimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetleri

Yüksek kalite standartlarına sahip laboratuvarımızda, depolama cihazlarının tümüne uygun net analiz ve kurtarma hizmetleri verilmektedir.

Hard Disk Veri Kurtarma Hizmetleri

Kadıköy Apple Servis veri kurtarma merkezi, sabit disklerde tüm senaryolarda, masaüstü veya dizüstü bilgisayar sabit diskleri ve harici disklere özenle müdahalede bulunur. Bilgisayarların ana depolama cihazları olarak ifade edebileceğimiz hard diskler, SATA, IDE, SAS, SSD, SSHD ve SSCI gibi türleri kapsamaktadır. Tüm bu disk türlerini içine alan veri kurtarma çalışmalarımız, her türlü fiziksel ve yazılımsal nedenlere bağlı olarak gerçekleşen veri kayıplarını kapsamaktadır.

SSD Veri Kurtarma Hizmetleri

SSD’ler, hem bireysel hem de kurumsal düzeyde kritik verileri depolamak için popüler bir bellek türüdür. Medya hasarını riske atmadan SSD ve SSD-HDD hibrit disklerinizi kurtarma hizmeti veriyoruz. SSD teknolojisi, geleneksel harddisklere göre daha gelişmiş olsa da; pek çok farklı nedenden dolayı kullanıcıların SSD’leri için sürekli olarak kurtarma talepleri alıyoruz. SSD’ler için de yüksek başarı oranlarına sahibiz.

NAS Veri Kurtarma Hizmetleri

Ağa bağlı depolama (NAS) cihazı, doğrudan bir bilgisayara bağlanmak yerine bir ağa bağlanan ve ağ üzerinden erişilen bir veri depolama cihazıdır. NAS cihazları, uygulamaları çalıştırabilmesi ve dosyaların yetkili kişiler tarafından kolayca paylaşılabilmesi için gereken zekayı sağlayabilmesi amacıyla bir işlemci ve işletim sistemi içerir.

RAID sistemi ile entegre olan NAS sistemlerinde mevcut olan diskler, tekli ve çoklu olarak veya tümüyle arızalanabilir. Bu da veri kayıplarını ve verilere ulaşılamama durumunu beraberinde getirir. Profesyonel laboratuvarımızda NAS veri kayıplarınıza etkin çözümler geliştiriyoruz.

Flash Disk Veri Kurtarma Hizmetleri

Kullanım kolaylığı ve taşınabilir olması nedeniyle flash diskler, en çok kullanılan depolama aygıtlarındandır. Kapasitesi, okuma ve yazma hızı, marka ve modeli ne olursa olsun; flash disk veri kayıplarınız için net çözümler sunuyoruz. Yazılımsal veya donanımsal pek çok farklı faktöre bağlı olarak arızalanan, görüntülenemeyen, içeriğine ulaşılamayan flash diskleriniz için veri kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

RAID Kurtarma Hizmetleri

Redundant Array of Independent Disk (Yedekli Bağımsız Diskler Dizisi) ‘in kısaltması olan RAID, iki veya daha fazla depolama sürücüsünün tek bir birimde bağlanmasına olanak tanıyan bir depolama sistemidir. Bu depolama, RAID depolamasının büyük bir sistem sürücüsü olarak hareket etmesini ve daha düşük maliyetle daha pahalı bir sürücünün hızlarına ulaşmasını mümkün kılar.

Ancak bu, kullanılan RAID türüne bağlıdır. RAID kurulumlarına genellikle RAID dizileri veya RAID yapılandırmaları denir. Esasen, daha büyük veya birden çok sürücü oluşturmak için birlikte senkronize edilmiş bir disk sürücüsü koleksiyonudur.

Ancak, en sık kullanılan RAID 0,1,5,6 ve 10 dahil olmak üzere bir sayı ile gösterilen birçok RAID türü vardır. RAID depolama veri kurtarma işlemi sağlayan Kadıköy Apple Servis veri kurtarma merkezi, uzman ekibi ile fiziksel ve yazılımsal tüm hasarlarınıza çözüm üretmektedir.

Sunucu Kurtarma Hizmetleri

Sunucular, kapsamlı çalışma gerektiren daha büyük depolama sistemleridir. Uzmanlarımız, veri kaybından kaynaklanan kesinti sürenizi en aza indirirken sunucunuzdaki verilerinizi kurtarma hizmeti sunmaktadır.

SCSI Kurtarma Hizmetleri

Small Computer System Interface (Küçük Bilgisayar Sistem Arayüzü) teriminin kısaltılmış hali olan SCSI, çevresel aygıtları (diskler, bantlar ve yazıcılar) açık istemci/sunucu ortamında bağlamanın geleneksel ve sunucu merkezli bir yöntemidir.

SCSI, kişisel bilgisayar ve küçük bilgisayar ortamı için tasarlanmıştır. SCSI, ana bilgisayar ve disk dizileri gibi depolama aygıtları arasında özel, paralel kablolama içeren bir veri yolu mimarisidir. SCSI veri kurtarma işlemlerinde titiz çalışma önemlidir. Uzmanlarımız, SCSI disklerinizden veri kurtarma işlemlerini profesyonel bir şekilde ele almakta, yüksek başarı oranları ile hizmet vermektedir.

Cryptolocker Çözümleri

Genellikle TTNET uzantılı e posta adresleri tarafından geniş kitlelere yayılan Cryptolocker virüsü, bir şifreleme sistemine sızarak kullanıcılara zarar veren, pek çok varyantı olan popüler bir sorundur. Virüsün maruz kalan disk ve bilgisayarlara verdiği zararın önlenmesi, dosyalarınızın ve verilerinizin kurtarılması için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir veya “Veri Kurtarma Talep Formunu doldurabilirsiniz.

Veri Kurtarma Fiyatları

Veri kurtarma merkezi olarak hizmet veren firmamız Kadıköy Apple Servis veri kurtarma merkezi siz müşterilerimiz için her zaman uygun fiyat performans garantisi sunmaktadır. Veri kurtarılacak cihazın durumu ve türü gibi birçok faktör fiyat teklifi konusunda şartları değiştirmektedir. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir kurtarılacak verinin zorluğuna göre teklif alabilirsiniz.

iMac Veri ve Data kurtarma satın aldığınız hizmetlerimizden videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Veri ve data kurtarma programları denemeyiniz.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iMac Veri ve Data kurtarmaya ihtiyaç duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde destek sunmaktayız.

İstanbulun neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala