MacBook Onarım Tamir I MacBook Air Onarım Tamir I MacBook Pro Onarım Tamir I MacBook Retina Onarım Tamir I MacBook Pro Retina Onarım Tamir I Kadıköy Apple Tamir Servis Orjinal Yedek Parça Satışı

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları


MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması bilgisayar,telefon,tablet kullanıcıları için en kötü durumlardan ve istenmeyen durumlardan birisidir.

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı temasına maruz kalan cihazlara müdahale edilmediği takdirde çeşitli sorunlarda ortaya çıkacaktır.  MacBook Air 11inç A1465 Su Dökülmesi  sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Air 11inç A1465 Anakart  üzerinde oluşan Oksitlen-melerdir. Zamanında müdahale edilmediği takdirde Oksitlenme gittikçe çoğalacak ve müdahale şansını dahada azaltacaktır. Bir diğer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, Eğer MacBook Air 11inç A1465 Klavye Sıvı Teması yaşandıysa ve sıvı şekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuşlarında yapışkanlık veya tuşlarda işlevsellik oluşmaktadır.

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

AçıklamaFiyat (TL)
MacBook Air 11inç A1465 Detaylı sıvı teması bakım fiyatları650 TL+KDV
MacBook Air 11inç A1465 Genel bakım fiyatları450 TL+KDV

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması olduğu an derhal müdahale etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Air 11inç A1465 ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı temasına maruz kalan MacBook Air 11inç A1465 modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diğer bileşenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Oksitlenme oluşan Anakart geri dönüşümü zorlaştıracak derece problemler doğuracaktır. Buda ciddi maliyetler çıkaracak, hatta macbook yada iPhone cihazları kullanılamaz hale getirecektir.

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Temasında İlk Yapılacaklar

Sıvı Teması olduğu an ilk yapılması gereken, MacBook Air 11inç A1465 yada Sıvı Temaslı iPhone, fişe bağlı ise bağlantısı kesilmeli ve derhal kapatılmalıdır. Sonrasında çıkarılabilecek durumda ise batarya/ pil çıkarılmalı ve ters çevrilerek dökülen sıvının teması olabildiğince engellenmelidir. Eğer var ise bir fön makinası kullanılarak sıvının kurutulması sağlanmalıdır.

Sıvı Temaslı MacBook Air 11inç A1465 yada sıvı temaslı iPhone’ u açmadan önce teknik servislerden destek alınılmalıdır. Cihaza nufüs eden sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre çalışsa dahi içeride kalan sıvı Anakart ve bileşenler üzerinde ciddi zarar verecektir.

MacBook Air 1inç A1465 sıvı teması sonrasında elektrik verilirse yada kurutulmaya çalışılırsa sonuç bu

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Temas Tamiri

Servisimizde Sıvı temaslı tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı cihaz komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar çalışır hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

MacBook Air 1inç A1465 satın aldığınız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Youtube Kanalımız

 YOUTUBE KANALIMIZ

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

MacBook Air 1inç A1465 tamir servisi ihtiyacı duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve İş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. MacBook Air 1inç A1465 cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde çözüm sunmaktadır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

MacBook Air 11inç A1465 Sıvı Teması Google arama sonuçları

 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Air A1465 Sıvı Teması ses gelmiyor,–
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Air 11inç Sıvı Teması ses gelmiyor,