MacBook Onarım Tamir I MacBook Air Onarım Tamir I MacBook Pro Onarım Tamir I MacBook Retina Onarım Tamir I MacBook Pro Retina Onarım Tamir I Kadıköy Apple Tamir Servis Orjinal Yedek Parça Satışı

MacBook Air A2337 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Air A2337 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları


MacBook Air A2337 Sıvı Teması bilgisayar,telefon,tablet kullanıcıları için en kötü durumlardan ve istenmeyen durumlardan birisidir.

Sıvı temasına maruz kalan cihazlara müdahale edilmediği takdirde çeşitli sorunlarda ortaya çıkacaktır. MacBook Air A2337 Su Dökülmesi sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Air A2337 Anakart üzerinde oluşan Oksitlenmelerdir. Zamanında müdahale edilmediği takdirde Oksitlenme gittikçe çoğalacak ve müdahale şansını dahada azaltacaktır. Bir diğer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, Eğer MacBook Air A2337 Klavye Sıvı Teması yaşandıysa ve sıvı şekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuşlarında yapışkanlık veya tuşlarda işlevsellik oluşmaktadır.

MacBook Air MacBook Air A2337 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Air A2337 Detaylı sıvı teması bakım fiyatları650 TL+KDV
MacBook Air A2337 Genel bakım fiyatları450 TL+KDV

Sıvı Teması olduğu an derhal müdahale etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Air A2337 ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı temasına maruz kalan MacBook Air A2337 modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diğer bileşenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Oksitlenme oluşan Anakart geri dönüşümü zorlaştıracak derece problemler doğuracaktır. Buda ciddi maliyetler çıkaracak, hatta macbook yada iPhone cihazları kullanılamaz hale getirecektir.

MacBook Air A2337 Sıvı Temasında İlk Yapılacaklar

Sıvı Teması olduğu an ilk yapılması gereken, MacBook Air A2337 yada Sıvı Temaslı fişe bağlı ise bağlantısı kesilmeli ve derhal kapatılmalıdır. Sonrasında çıkarılabilecek durumda ise batarya/ pil çıkarılmalı ve ters çevrilerek dökülen sıvının teması olabildiğince engellenmelidir. Eğer var ise bir fön makinası kullanılarak sıvının kurutulması sağlanmalıdır.

Sıvı Temaslı MacBook Air A2337 yada sıvı temaslı iPhone’ u açmadan önce teknik servislerden destek alınılmalıdır. Cihaza nufüs eden sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre çalışsa dahi içeride kalan sıvı Anakart ve bileşenler üzerinde ciddi zarar verecektir.

MacBook Air A2338 sıvı teması sonrasında elektrik verilirse yada kurutulmaya çalışılırsa sonuç bu

MacBook Air A2337 Sıvı Temas Tamiri

Servisimizde Sıvı temaslı tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı cihaz komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar çalışır hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

Youtube Kanalımız

 YOUTUBE KANALIMIZ

MacBook Air A2337 Sıvı Teması Google arama sonuçları

 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Air A2337 Sıvı Teması ses gelmiyor,