MacBook Onarım Tamir I MacBook Air Onarım Tamir I MacBook Pro Onarım Tamir I MacBook Retina Onarım Tamir I MacBook Pro Retina Onarım Tamir I Kadıköy Apple Tamir Servis Orjinal Yedek Parça Satışı

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Anakart Tamir Fiyatları

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları


MacBook Retina A1534 Sıvı Teması bilgisayar, telefon, tablet kullanıcıları için en kötü durum-lardan ve istenmeyen durumlardan birisidir.

MacBook Retina A1534 Sıvı temasına maruz kalan cihazlara müdahale edilmediği takdirde çeşitli sorunlarda ortaya çıkacaktır.  MacBook Retina A1534 Su Dökülmesi  sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Retina A1534 Anakart  üzerinde oluşan Oksitlen-melerdir. Zamanında müdahale edilmediği takdirde Oksitlenme gittikçe çoğalacak ve müdahale şansını dahada azaltacaktır. Bir diğer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, Eğer MacBook Retina A1534 Klavye Sıvı Teması yaşandıysa ve sıvı şekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuşlarında yapışkanlık veya tuşlarda işlevsellik oluşmaktadır.

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

AçıklamaFiyat (TL)
MacBook Retina A1534 Detaylı sıvı teması bakım fiyatları450 TL+KDV
MacBook Retina A1534 Genel bakım fiyatları350 TL+KDV

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması olduğu an derhal müdahale etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Retina A1534 ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı temasına maruz kalan MacBook Retina A1534 modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diğer bileşenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Oksitlenme oluşan Anakart geri dönüşümü zorlaştıracak derece problemler doğuracaktır. Buda ciddi maliyetler çıkaracak, hatta macbook yada iPhone cihazları kullanılamaz hale getirecektir.

MacBook Retina A1534 Sıvı Temasında İlk Yapılacaklar

Sıvı Teması olduğu an ilk yapılması gereken, MacBook Retina A1534 yada Sıvı Temaslı iPhone, fişe bağlı ise bağlantısı kesilmeli ve derhal kapatılmalıdır. Sonrasında çıkarılabilecek durumda ise batarya/ pil çıkarılmalı ve ters çevrilerek dökülen sıvının teması olabildiğince engellenmelidir. Eğer var ise bir fön makinası kullanılarak sıvının kurutulması sağlanmalıdır.

Sıvı Temaslı MacBook Retina A1534 yada sıvı temaslı iPhone’ u açmadan önce teknik servislerden destek alınılmalıdır. Cihaza nufüs eden sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre çalışsa dahi içeride kalan sıvı Anakart ve bileşenler üzerinde ciddi zarar verecektir.

MacBook Retina A1534 sıvı teması sonrasında elektrik verilirse yada kurutulmaya çalışılırsa sonuç bu

MacBook Retina A1534 Sıvı Temas Tamiri

Servisimizde Sıvı temaslı tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı cihaz komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar çalışır hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

MacBook Retina A1534 satın aldığınız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Youtube Kanalımız

 YOUTUBE KANALIMIZ

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

MacBook Retina A1534 tamir servisi ihtiyacı duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve İş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. MacBook Retina A1534 cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde çözüm sunmaktadır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Google arama sonuçları

 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması ses gelmiyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Retina 12.6inç Sıvı Teması ses gelmiyor,