MacBook Onarım Tamir I MacBook Air Onarım Tamir I MacBook Pro Onarım Tamir I MacBook Retina Onarım Tamir I MacBook Pro Retina Onarım Tamir I Kadıköy Apple Tamir Servis Orjinal Yedek Parça Satışı

Göztepe iMac Yerinde Tamir Servis I Fiyatları

Göztepe iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis Bakım Onarım Parça Değişim I Fiyatları

( 0216 450 50 84 – 0530 463 31 27 ) Arayın adresinize gelip Apple ürünleri olan iMac Desktop – gibi arızalı ürünlerinizi yerinde servis hizmeti ile çözelim yerinde servis hizmeti ile çözülemeyen sorunlar için servisimize getirip tamirini , onarımını , bakımını yapıp adresinize tekrar teslim edelim.

Göztepe iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis ( iMac A1312 – iMac A1418 – iMac A1419 – iMac A1224 – iMac A1225 – iMac A1311 tamir servis yerinde parça değişim hizmetleri

AçıklamaFiyat (TL)
Yerinde Tamir Servis Bedeli250 TL + KDV

Göztepe iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis Parça Değişimi

Profesyonel Destek Ekibi

24 Yıllık Bilgi,Birikim ve Tecrübelerimizi Kapınıza kadar gelen servis imkanlarıyla hizmet kalitemizi yükseltiyoruz…. Acil yerinde servis hizmetimiz ile artık kapınıza kadar gelen bir teknik uzmanımız var. Sizin şikayetiniz ve talebiniz doğrultusunda alanında uzman teknik çalışanımız mağduriyetinizi gidermek adına dakikalar içerisinde kapınıza kadar gelerek cihazınıza müdahale edecektir.

Hedef kitlemiz ve amacımız siz değerli Apple ürünleri kullanıcılarına daha kaliteli, uygun, ve servis sonrası hizmet sunmak için buradayız. Apple ürünleri fazlasıyla kaliteli, kullanışlı ve değerli cihazlar olmakla birlikte en üst düzeyde performans sunmaktadır. O yüzdendir ki Apple ürünleri herkese veya her yere servis amacıyla teslim edilmez. Apple ürünleri iMac , kullanırken bir sorununuz olduğunda size bir telefon kadar yakınız iş yerimize gelmeden de telefon desteği ile sorununuzu çözüyoruz. Bize Ulaşın 0 216 450 50 84 Telefon desteği ile çözülmeyen destek taleplerinde iş yerimize gelip cihazınızı teslim ederken Apple Servis Kadıköy Teslim formu ile  cihazınızı teslim alıyoruz. Uzman kadromuz tarafından cihazınızın arızası tespit edilerek siz değerli müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisini bildiriyoruz. Siz onay verdiğiniz takdir de cihazınızın tamir süreci başlamış oluyor, Tamir ve test süresi bittikten sonra siz değerli müşterilerimizi arayıp cihazınızın hazır olduğu bilgisini veriyoruz. Yaptığımız her işlem en az 3 AY garantili’dir.

 Yerinde Hizmetlerimizden Bazıları Aşağıdaki Gibi’dir.

 1. iMac Mac Kurulumları (MacOs Sierra-High Sierra-Mojave-Catelina-Big Sur-Windows Kurulum)
 2. iMac Bilgisayarlarınızın Tamir ve Bakımları
 3. iMac Ssd Takma Değiştirme
 4. iMac Ram Takma Değiştirme
 5. iMac Lcd Ekran Takma Değiştirme
 6. iMac Yazılım Sorunları Mail Kurulumları
 7. iMac Anakart Tamir

1.)   Göztepe iMac Yerinde Tamir Servis ve Orjinal Yedek Parça Satışı

 • Göztepe iMac ( Anakart arızası sorunları, Ekran ve Pixell sorunları Ram Slot Tamiri , Anakart Tamiri , Ekran Kartı Chip Tamiri ve Değişimi , Ssd Takma , Ram yükseltme , Yazılım hatalarını düzeltme , Data Kablosu sorunları , Hard Disk Sorunları , Ssd sorunları , Usb sorunları , Wireless sorunları , Kamera sorunları , Batarya sorunları , Klavye sorunları , Kasa sorunarı , Mac El Sierra , High Sierra , Mojave , Catelina , BigSur sistem ve Mac Os x sorunları , Data Kurtarma sorunları vs. Çözüm ortağınız olarak Buradayız….

iMac satın aldığınız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iMac tamir servisi ihtiyacı duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve İş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iMac  cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde çözüm sunmaktadır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Göztepe iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis Bakım Onarım Parça Değişim I Fiyatları Google Arama Sonuçları

 • Göztepe iMac Tamir,
 • Göztepe iMac Servis,
 • Göztepe iMac Evinizde tamir,
 • Göztepe iMac İş Yerinizde tamir,
 • Göztepe iMac Yerinde Tamir,
 • Göztepe iMac Yerinde Servis,
 • Göztepe iMac Yerinde Parça Değişimi,
 • Göztepe iMac Ssd Takma,
 • Göztepe iMac Ram Takma,
 • Göztepe iMac Lcd Ekran Takma,
 • Göztepe iMac MacOS sistem Kurma,
 • Göztepe iMac Windows Kurma,
 • Göztepe iMac Parça Değişim,