iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Ekran Fiyatları

iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Değişim Tamir Servis (Orijinal-Yan Sanayi) Fiyatları

Apple firmasının bilgisayar üretimlerinden biri olan iPad, tablet formda tasarlanan pratik ve kullanışlı bir bilgisayardır. iPad, artık birçok evde bulunmaktadır. Bu teknolojik ürün sayesinde dizi ve film keyifleri her ortamda rahatça yaşanabilir. Ödev hazırlama, kitap okuma, online işlemleri dakikalar içinde bitirme gibi birçok görev için kullanılan iPad Air (A1475) Tamir Servis iPad modelleri, dokunmatik ekrana sahip olmasıyla da ilgi görmektedir. 

Birçok kişi için iPad, mobil ofis ya da oyun bilgisayarı olmakta. Ayrıca sürekli araştırma yapanların da elinin altında bulunmakta. iPad sayesinde internetin olduğu birçok noktada işlemler ve görevler pratik şekilde hallediliyor. Her yaştan kişinin ilgi alanına göre içindeki programlar da çeşitleniyor. iPad Air (A1475) sahipleri hem fotoğraf çekme hem de yazı yazma işlerini bu cihazlarda yapabilmekte. Pek çok ihtiyaca yanıt veren iPad Air (A1475) modelleri, iOS işletim sistemine sahip olduğu için son sürüm birçok programı da kaldırabiliyor.

Zaman zaman iPad tabletlerde beklenmedik sorunlar yaşanabilir. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak gelişen yazılım problemleri ya da dokunmatik ekranda oluşan donanım sorunları, bu işi bilen bir kişi tarafından onarılabilir. Eğer iPad Air (A1475) tabletinizde bir sorun oluştuysa; en kısa sürede işlerinize kaldığınız yerden devam etmek adına tamirini bilen birine danışmalısınız. Bu kişiler genellikle yazılım ve donanım işlerinde eğitim almış kişilerdir. 

Eğer çevrenizde iPad Air (A1475) iPad tamiri hakkında bilgi sahibi olan yoksa; Kadıköy Apple iPad Servis siz neredeyseniz orada! iPad modellerine göre tamir yetisine sahip onlarca usta elektronikçi personel, cihazınızı kısa sürede yerinde tamir edebilir! 

iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Değişim Tamir Servis (Orijinal) Fiyatları

AÇIKLAMAFİYAT (USD)
iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Değişim (Orijinal) Fiyatları35 USD + KDV
Montaj ve servis hizmeti almak isterseniz10 USD + KDV
iPad Air (A1474) 9.7″ Dokunmatik Orijinal Fiyat
 • Kaydet
iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Orijinal Fiyat

iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Değişim Tamir Servis (Yan Sanayi) Fiyatları

AÇIKLAMAFİYAT (USD)
iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Değişim (Yan Sanayi) Fiyatları20 USD + KDV
Montaj ve servis hizmeti almak isterseniz10 USD + KDV
iPad Air (A1474) 9.7″ Dokunmatik Yan Sanayi Fiyat
 • Kaydet
iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Yan Sanayi Fiyat

iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik tamir servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

iPad Air (A1475) 9.7″ Dokunmatik Değişim Tamir Servis (Orijinal-Yan Sanayi) Fiyatları Google arama sonuçları

 • Apple iPad Air A1475 Siyah Dokunmatik Tamiri,A1475
 • Apple iPad Air A1475 Beyaz Dokunmatik Tamiri,
 • Apple iPad Air A1475 Orijinal Ekran Değişim Fiyatları,
 • Apple iPad Air A1475 Yan Sanayi Ekran Değişim Fiyatları,
 • Apple iPad Air A1475 Orijinal Dokunmatik Ekran Değişimi,
 • Apple iPad Air A1475 Yan Sanayi Dokunmatik Ekran Değişimi,
 • Apple iPad Air A1475 Orijinal Dokunmatik Ekran Değişim Fiyatları,
 • Apple iPad Air A1475 Yan Sanayi Dokunmatik Ekran Değişimi Fiyatları,
 • Apple iPad Air Ekran Değişimi,
 • Apple iPad Air Orijinal Ekran Değişim Fiyatları,
 • Apple iPad Air Yan Sanayi Ekran Değişim Fiyatları,
 • Apple iPad Air Orijinal Dokunmatik Ekran Değişimi,
 • Apple iPad Air Yan Sanayi Dokunmatik Ekran Değişimi,
 • Apple iPad Air Orijinal Dokunmatik Ekran Değişim Fiyatları,
 • Apple iPad Air Yan Sanayi Dokunmatik Ekran Değişimi Fiyatları,
Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala
Verified by MonsterInsights