MacBook Air A1932 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Air A1932 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları


MacBook Air A1932 Sıvı Teması bilgisayar,telefon,tablet kullanıcıları için en kötü durumlardan ve istenmeyen durumlardan birisidir.

Sıvı temasına maruz kalan cihazlara müdahale edilmediÄŸi takdirde çeÅŸitli sorunlarda ortaya çıkacaktır. MacBook Air A1932 Su Dökülmesi sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Air A1932 Anakart Ã¼zerinde oluÅŸan Oksitlenmelerdir. Zamanında müdahale edilmediÄŸi takdirde Oksitlenme gittikçe çoÄŸalacak ve müdahale ÅŸansını dahada azaltacaktır. Bir diÄŸer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, EÄŸer MacBook Air A1932 Klavye Sıvı Teması yaÅŸandıysa ve sıvı ÅŸekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuÅŸlarında yapışkanlık veya tuÅŸlarda iÅŸlevsellik oluÅŸmaktadır.

 • Kaydet

MacBook Air A1932 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Air A1932 Detaylı sıvı teması bakım fiyatları650 TL+KDV
MacBook Air A1932 Genel bakım fiyatları450 TL+KDV

Sıvı Teması olduğu an derhal müdahale etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Air A1932 ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı temasına maruz kalan MacBook Air A1932 modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diÄŸer bileÅŸenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Oksitlenme oluşan Anakart geri dönüşümü zorlaştıracak derece problemler doğuracaktır. Buda ciddi maliyetler çıkaracak, hatta macbook yada iPhone cihazları kullanılamaz hale getirecektir.

MacBook Air A1932 Sıvı Temasında İlk Yapılacaklar

Sıvı Teması olduÄŸu an ilk yapılması gereken, MacBook Air A1932 yada Sıvı Temaslı iPhone, fiÅŸe baÄŸlı ise baÄŸlantısı kesilmeli ve derhal kapatılmalıdır. Sonrasında çıkarılabilecek durumda ise batarya/ pil çıkarılmalı ve ters çevrilerek dökülen sıvının teması olabildiÄŸince engellenmelidir. EÄŸer var ise bir fön makinası kullanılarak sıvının kurutulması saÄŸlanmalıdır.

Sıvı Temaslı MacBook Air A1932 yada sıvı temaslı iPhone’ u açmadan önce teknik servislerden destek alınılmalıdır. Cihaza nufüs eden sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre çalışsa dahi içeride kalan sıvı Anakart ve bileÅŸenler üzerinde ciddi zarar verecektir.

 • Kaydet
MacBook Air A1932 sıvı teması sonrasında elektrik verilirse yada kurutulmaya çalışılırsa sonuç bu

MacBook Air A1932 Sıvı Temas Tamiri

Servisimizde Sıvı temaslı tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı cihaz komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar çalışır hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

Youtube Kanalımız

 YOUTUBE KANALIMIZ

MacBook Air A1932 Sıvı Teması Google arama sonuçları

 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması tuÅŸlar basmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması ÅŸarj almıyor,
 • MacBook Air A1932 Sıvı Teması ses gelmiyor,
Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala