MacBook Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları

AçıklamaFiyat (Usd)
MacBook Sıvı Teması Bakım Fiyatları20 – 50 Usd +KDV Arasında
MacBook Genel Bakım Fiyatları20 – 40 Usd + KDV Arasında
MacBook Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları

Macbook Servis / Sıvı Teması Çay, Su, Soda, Meyve suyu, cola, içki, istenmeyen sıvı teması gibi durumlarda cihazınızda oksit, korozyon ve parçaların yanmaması için cihazınızı cihazınızı açmayınız, elektrikten fişten çekiniz, üzerindeki sıvı yı kuru bir bez ile temizleyiniz. Acil ve hızlı bir şekilde SERVİS’ imizden RANDEVU isteyiniz…MacBook Servis / Sıvı Teması Tamiri, Batarya, Pil, Klavye, Lcd Ekran, Şarj Soketi, Topcase, Kasa, Ssd, Ram, Speaker, Hoparlör, Touch Bar Değişimleri servisimizde PROFESYONEL olarak GARANTİLİ şekilde Uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

MacBook sıvı teması Servisi Tamir Bakım Onarım Anakart, Batarya, Pil, Klavye, Trackpad, Lcd Ekran, Tocpase, Kasa, Speaker, Şarj Soketi, Touch bar, Hoparlör, ekran kartı Chip tamiri, usb-c şarj soketi, usb, hdmi, typ-c Magsafe adaptör, magsafe kablo değişimleri Orijinal Parça Değişimleri servisimizde Garantili olarak yapılmaktadır. Parça Değişim hizmetlerimizden ev ve iş yerlerinizde yerinde servis veya parça değişim olarak faydalanabilirsiniz.

Hiç rahatınızı bozmadan KURYE hizmetimizden faydalanabilirsiniz (MacBook sıvı temaslı Cihazlarınızı adresinizden KURYE ile aldırıp işlem sonrası tekrar KURYE hizmeti ile MacBook cihazınızı teslim ettirebiliriz. Randevu AL ) veya YERİNDE servis HİZMETİMİZ den faydalanarak cihazınızı eviniz veya iş yerlerinizde teknik personelimiz tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Randevu AL )

MacBook Retina A1534 Sıvı Temasına maruz kalan cihazlara müdahale edilmediği takdirde çeşitli sorunlarda ortaya çıkacaktır.  MacBook Retina A1534 Su Dökülmesi  sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Retina A1534 Anakart  üzerinde oluşan Oksitlen-melerdir. Zamanında müdahale edilmediği takdirde Oksitlenme gittikçe çoğalacak ve müdahale şansı dahada azaltacaktır. Bir diğer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, Eğer MacBook Retina A1534 Klavye Sıvı Teması yaşandıysa ve Sıvı şekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuşlarında yapışkanlık veya tuşlarda işlevsizlikler olacaktır.

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması olduğu an derhal müdahale etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Retina A1534 ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı Temasına maruz kalan MacBook Retina A1534 modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diğer bileşenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

MacBook Retina A1534 Sıvı Temasında ilk Yapılacaklar

Sıvı Temaslı MacBook Retina A1534 yada Sıvı temaslı cihazınızı açmadan önce teknik servislerden destek alınmalıdır. Cihaza nufus eden Sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre çalışsa dahi içeride kalan Sıvı Anakart ve bileşenler üzerinde ciddi zarar verecektir.

Servis kalitemiz

Kadıköy MacBook Servis Orijinal Lcd Ekran servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy MacBook Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Servis Orijinal Lcd Ekran değişim ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

MacBook Retina A1534 Sıvı Teması Google arama sonuçları

 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası klavye açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sonrası anakart açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Retina A534 Sıvı Teması ses gelmiyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması sonrası anakart çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Retina 12.6inch Sıvı Teması ses gelmiyor,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala
Verified by MonsterInsights