MacBook Pro Retina A1425 HDD/SSD Kablosu Flex Değişim I Fiyatları

MacBook Pro Retina 13inç A1425 ( 2012)HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Değişim Tamir Servis Fiyatları

MacBook Pro Retina 13inç A1425 cihazınızda sıvı teması sonrası, darbe sonrası, durup dururken, yada kullanılmaktan ömrünü tamamlamış HDD / SSD DATA Flex kablosu hassasiyeti yada hdd / ssd görmeme gibi tutarsızlıklar yapıyorsa data flex kablonuz arızlanmış olabilir.Siz degerli müşterilerimizi maddi olarak koruyabilmek adına stoklarımızda 2 ürün bulundurmaktayız.1 ürünümüz Orijinal olup 1 Yıl değişim Garantilidir. 2. ürünümüz yurt dışından ithal ettiğimiz 3 Ay Kadıköy Apple Özel servis ailesi olarak bizden değişim garantilidir. 

1.) MacBook Pro Retina 13inç A1425 ( 2012)HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Fiyatları(ORİJİNAL)

ÜRÜN CİNSİ & AÇIKLAMASIFİYAT (USD)
1.) MacBook Pro Retina 13inç A1425 ( 2012)HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Fiyatları(ORİJİNAL)Fiyat sorunuz
Servis ve montaj hizmeti almak isterseniz 10 USD + KDV
  • Kaydet
1.) MacBook Pro Retina A1425 ( 2012) HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Fiyatları(ORİJİNAL)
Fiyat sorunuz

2.) MacBook Pro Retina 13inç A1425 ( 2012)HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Fiyatları(YAN SANAYİ)

ÜRÜN CİNSİ & AÇIKLAMASIFİYAT (USD)
2.) MacBook Pro Retina 13inç A1425 ( 2012) HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Fiyatları(YAN SANAYİ)Fiyat sorunuz
Servis ve montaj hizmeti almak isterseniz 10 USD + KDV
  • Kaydet
2.) MacBook Pro Retina A1425 ( 2012)
HDD / SSD Kablosu Data Flex Kablosu Fiyatları(YAN SANAYİ)
Fiyat sorunuz

Servis kalitemiz

Apple MacBook I MacBook Air I MacBook Pro I Adaptör tamir servisi ihtiyacı duyduÄŸunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve Ä°ÅŸ yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Macbook I MacBook Air I MacBook Pro I Magsafe 1-2 adaptör cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde çözüm sunmaktadır.

Ä°stanbul’un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaÅŸabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

MacBook – MacBook Air – MacBook Pro – iMac – MacMini – iPhone – iPad satın aldığınız yedek parça deÄŸiÅŸim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABÄ°LÄ°RSÄ°NÄ°Z, beÄŸeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala