iPhone 11-11 Pro-11 Pro Max Servisi Orijinal Yedek Parça Fiyat ve Ücretleri

iPhone 11 Servisi

iPhone 11 Tamir Onarım Servisi Fiyat ve Ücretleri

iPhone Servisi (iPhone 15 Anakart Sıvı Teması Tamiri aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespit yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 20-50 Usd arasındadır, iPhone 15 Anakart Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 20-50 Usd arasındadır, iPhone 15 Face Id Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 90-150 Usd arasındadır, iPhone 15 Yüz Tanıma Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 50-150 Usd arasındadır, iPhone 15 Şarj Soketi Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 50-125 Usd arasındadır, iPhone 15 Kamera Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 70-150 Usd arasındadır, iPhone 15 Batarya I Pil Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 20-80 Usd arasındadır, iPhone 15 Lcd Ekran Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 100-200 Usd arasındadır, iPhone 15 Dokunmatik Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 50-90 Usd arasındadır, iPhone 15 Dış Cam Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 30-80 Usd arasındadır, iPhone 15 Arka Cam Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 30-90 Usd arasındadır, )
  • Kaydet
iPhone 11 Tamir Onarım Servisi

Apple iPhone 11 Servis Tamir Onarım Servisi Orijinal Parça Değişimleri servisimizde yapılmaktadır. iPhone 11 Parça Değişim hizmetlerimizden ev ve iş yerlerinizde yerinde servis veya parça değişim olarak faydalanabilirsiniz. 

Hiç rahatınızı bozmadan KURYE hizmetimizden faydalanabilirsiniz (Cihazlarınızı adresinizden KURYE ile aldırıp işlem sonrası tekrar KURYE hizmeti ile teslim ettirebiliriz. Randevu AL ) veya YERİNDE servis HİZMETİMİZ den faydalanarak cihazınızı eviniz veya iş yerlerinizde teknik personelimiz tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Randevu AL )

iPhone 11 Sıvı teması anakart arızaları ve orijinal parça değişimleri servisimizde uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. iPhone Batarya I Pil I Lcd Ekran I dokunmatik Ekran I iç Lcd Ekran I Kasa I Face Id I Şarj Soketi I Kamera I Anakart I Arka Cam I Değişimleri Orijinal Parça Kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 11 Face Id (Yüz Tanıma) Sorunları Tamir Servisi

iPhone Face Id Tamir Servis Onarımı
  • Kaydet
iPhone 11 Face Id (Yüz Tanıma) Tamir Servis Onarımı

iPhone 11 Face Id (Yüz tanıma) sıvı temaslı yada arızalı ise servisimizde profesyonel olarak uzman kadromuz tarafından aynı gün tamiri yapılarak teslim edilmektedir. Zamanın gerektirdiği için telefonlar artık vazgeçilmez ve uzun süre bırakılmadığı için saat 12 den önce gelen iPhone cihazlarınızı aynı gün teslim ediyoruz. Saat 12 den sonra gelen iPhone cihazlarınızı ertesi gün teslim ediyoruz.

iPhone 11 Şarj Almıyor (Açılmıyor) Sorunları Tamir Servisi

iPhone Şarj Almıyor (Açılmıyor) Sorunları Tamir Servisi
  • Kaydet
iPhone 11 Şarj Almıyor (Açılmıyor) Sorunları Tamir Onarım Servisi

iPhone 11 Şarj Almıyor (Açılmıyor) sıvı temaslı yada arızalı ise servisimizde profesyonel olarak uzman kadromuz tarafından aynı gün tamiri yapılarak teslim edilmektedir. Zamanın gerektirdiği için telefonlar artık vazgeçilmez ve uzun süre bırakılmadığı için saat 12 den önce gelen iPhone cihazlarınızı aynı gün teslim ediyoruz. Saat 12 den sonra gelen iPhone cihazlarınızı ertesi gün teslim ediyoruz.

iPhone 11 Ekran Kırık Çatlak (Görüntü Gelmiyor, Yok) Sorunları Tamir Servisi

iPhone 12 I 13 I 14 I 15 Ekran Değişimi I Ekran Kırık Çatlak (Görüntü Gelmiyor, Yok) Sorunları Tamir Servisi
  • Kaydet
iPhone 12 I 13 I 14 I 15 Ekran Değişimi I Ekran Kırık Çatlak (Görüntü Gelmiyor, Yok) Sorunları Tamir Servisi

iPhone 11 Ekran Çatlak, Kırık (Görüntü gelmiyor, yok) sıvı temaslı yada arızalı ise servisimizde profesyonel olarak uzman kadromuz tarafından aynı gün tamiri yapılarak teslim edilmektedir. Zamanın gerektirdiği için telefonlar artık vazgeçilmez ve uzun süre bırakılmadığı için saat 12 den önce gelen iPhone cihazlarınızı aynı gün teslim ediyoruz. Saat 12 den sonra gelen iPhone cihazlarınızı ertesi gün teslim ediyoruz.

iPhone 11 Çalışmıyor (Açılmıyor) Sorunları Tamir Servisi

iPhone 11 Çalışmıyor (Görüntü gelmiyor, yok, Açılmıyor) sıvı temaslı yada arızalı ise servisimizde profesyonel olarak uzman kadromuz tarafından aynı gün tamiri yapılarak teslim edilmektedir. Zamanın gerektirdiği için telefonlar artık vazgeçilmez ve uzun süre bırakılmadığı için saat 12 den önce gelen iPhone cihazlarınızı aynı gün teslim ediyoruz. Saat 12 den sonra gelen iPhone cihazlarınızı ertesi gün teslim ediyoruz.

Hiç rahatınızı bozmadan KURYE hizmetimizden faydalanabilirsiniz (Cihazlarınızı adresinizden KURYE ile aldırıp işlem sonrası tekrar KURYE hizmeti ile teslim ettirebiliriz. Randevu AL ) veya YERİNDE servis HİZMETİMİZ den faydalanarak cihazınızı eviniz veya iş yerlerinizde teknik personelimiz tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Randevu AL )

iPhone Servisi
  • Kaydet

iPhone 11 Servisi (0216) 450 50 84 – (0530) 463 31 27

iPhone 11 Parça Değişimi Servis Fiyat ve Ücretleri

iPhone 11 Anakart Sıvı Teması Tamiri aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespit yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 20-50 Usd arasındadır, iPhone 11 Anakart Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 20-50 Usd arasındadır, iPhone 11 Face Id Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 90-150 Usd arasındadır, iPhone 11 Yüz Tanıma Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 50-150 Usd arasındadır, iPhone 11 Şarj Soketi Tamiri Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 50-125 Usd arasındadır, iPhone 11 Kamera Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 70-150 Usd arasındadır, iPhone 11 Batarya I Pil Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 20-80 Usd arasındadır, iPhone 11 Lcd Ekran Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 100-200 Usd arasındadır, iPhone 11 Dokunmatik Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 50-90 Usd arasındadır, iPhone 11 Dış Cam Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 30-80 Usd arasındadır, iPhone 11 Arka Cam Değişimi Servisi aynı gün servisimizde yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılmadan net fiyat verilmez ama Temsili Fiyat : 30-90 Usd arasındadır, 

iPhone 11 Parça Değişimi Servis Fiyat ve Ücretleri

iPhone 11 Ekran, Batarya, Şarj Soketi, Dokunmatik, Arka Cam, Kamera, Anakart Parça Değişimi Servis Fiyat ve Ücretleri

iPhone 11 Usd 
iPhone 11 Ekran Değişimi 80
iPhone 11 Dokunmatik Değişimi 50
iPhone 11 Batarya Değişimi 40
iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi 85
iPhone 11 Arka Cam Değişimi 30
iPhone 11 Kamera Değişimi 100
iPhone 11 Kasa Değişimi 70
iPhone 11 Anakart Tamiri 25
iPhone 11 Şifre Kaldırma 20
iPhone 11 Yazılım Sorunları 20
iPhone 11 Ekran, Batarya, Şarj Soketi, Dokunmatik, Arka Cam, Kamera, Anakart Parça Değişimi Servis Fiyat ve Ücretleri

iPhone 11 – 11 Plus Ekran, Batarya, Şarj Soketi, Dokunmatik, Arka Cam, Kamera, Anakart Parça Değişimi Servis Fiyat ve Ücretleri

Apple iPhone 11 Servis Orijinal Lcd Ekran değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Apple iPhone 11 Servis Orijinal Lcd Ekran satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Apple iPhone 11 Servis Orijinal Lcd Ekran servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

iPhone 11 Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iPhone 11 Servis Orijinal Lcd Ekran değişim ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

iPhone 11-11 Pro-11 Pro Max Servisi I Orijinal Yedek Parça Fiyat ve Ücretleri
  • Kaydet

iPhone 11 & 11 Pro Max Lcd Ekran Değişimi

iPhone 11 2.el alış fiyat ve ücretleri, iPhone 11 2.el satış fiyat ve ücretleri, iPhone 11 anakart arızaları tamiri, iPhone 11 anakart değişimi, iPhone 11 batarya değişimi, iPhone 11 dış cam değişimi, iPhone 11 dokunmatik çalışmıyor tamiri, iPhone 11 dokunmatik değişimi, iPhone 11 dokunmatik ekran değişimi, iPhone 11 face ıd tamiri, iPhone 11 görüntü gelmiyor tamiri, iPhone 11 iç lcd ekran değişimi, iPhone 11 kamera değişimi, iPhone 11 kasa değişimi, iPhone 11 koruma kılıfı satış fiyat ve ücretleri, iPhone 11 lcd ekran değişimi, iPhone 11 pil değişimi, iPhone 11 şarj soketi değişimi, iPhone 11 servisi, iPhone 11 sıfır fiyat ve ücretleri, iPhone 11 sıvı teması tamir servisi, iPhone 11 sıvı teması tamiri, iPhone 11 tamiri, iPhone 11 versiyon yükseltme sorunları, iPhone 11 yazılım sorunları giderme, iPhone 11 yüz okuma tamiri, iPhone 11 yüz tanıma tamiri, Kadıköy iPhone 11 sıvı teması tamiri

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala