iPad Mini A1454 Batarya-Pil Fiyatları

Apple iPad Mini A1454 Batarya-Pil Değişim Tamir Servis (Orijinal-Yan Sanayi) Fiyatları

Apple iPad Mini A1454 tabletiniz artık eskisi kadar fazla şarj tutamadığında genellikle işleriniz sekteye uğramaya başlayabilir. Bataryalar her doldur-boşalt işleminin ardından kapasitelerinden bir miktar kaybetmeye başlar. Uzun zaman sonra Apple iPad Mini A1454‘lerde batarya değişimi bir noktadan sonra kaçınılmaz hale gelebilir.

Elbette bataryaya dair tüm sorunlar kapasiteleriyle ilgili değil. Bazı piller birden azalmayı durdururken bazıları cihazdaki diğer bileşenlere bile zarar verebiliyor. Bunun için yapılması gereken en yakın tamir mağazasına gitmek olacak. Kadıkoy Apple Özel Servis gibi mağazalarda tam olarak sorunun ne olduğunu Apple Diagram ve şemalar ile hasar tespit hizmeti isteyebilirsiniz.

ileride benzer sorunlarla karşılaşmamak için Apple iPad Mini A1454 kullanım alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. ÖRNEĞİN cihazınızı kullanmıyorken Bluetooth, Wi-Fi ve konum servislerini kapatarak pilin daha yavaş tükenmesini sağlayabilirsiniz. Zira bu hizmetler genellikle pili en hızlı harcayan özelliklerin başında geliyor.

Apple iPad Mini A1454 bataryasının çabuk tükenmesine neden olan diğer etkenler arasında internet ve kamera geliyor. Bu özelliklerin kullanımlarını sınırlayarak Apple iPad Mini A1454 batarya pilinizin ömrünü kat ve kat artırabilirsiniz. Gelelim Apple iPad Mini A1454 batarya değişimi işlemine. Bunun için aşağıda hazırlamış olduğumuz listeye göz atmayı unutmayın.

Apple iPad Mini A1454 Batarya değişimi fiyat listesinde mağazamız tarafından parça değişimi yapılan tüm iPad modelleri bulunmaktadır. Apple iPad Mini A1454 iPad batarya değişim işlemi 30 dakikadan kısa bir zamanda tamamlanmaktadır. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 450 50 84 – 0530 463 31 27

Apple iPad Mini A1454 Batarya Pil Değişim Tamir Servis (Orijinal) Fiyatları

AÇIKLAMAFİYAT (USD)
Apple iPad Mini A1454 Batarya-Pil (Orijinal) Fiyatı45 USD + KDV
Montaj ve servis hizmeti almak isterseniz10 USD + KDV

Apple iPad Mini A1454 Batarya Pil Değişim Tamir Servis (Yan Sanayi) Fiyatları

AÇIKLAMAFİYAT (USD)
Apple iPad Mini A1454 Batarya-Pil (Yan Sanayi) Fiyatı25 USD + KDV
Montaj ve servis hizmeti almak isterseniz10 USD + KDV

Apple iPad Mini A1454 Batarya Pil satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Apple iPad Mini A1454 Batarya Pil tamir servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlÄı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Apple iPad Mini A1454 Batarya Pil cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Apple iPad Mini A1454 Batarya Pil Değişim Tamir Servis (Orijinal-Yan Sanayi) Fiyatları google arama sonuçları

 • iPad Mini A1454 Batarya fiyatları,
 • iPad Mini A1454 orijinal Batarya fiyatları,
 • iPad Mini A1454 Batarya değişim fiyatları,
 • iPad Mini A1454 Batarya tamiri fiyatları,
 • iPad 9.7 inç orijinal Batarya fiyatları,
 • iPad 9.7 inç Batarya fiyatları,
 • iPad 9.7 inç batarya değişim fiyatları,
 • iPad 9.7 inç batarya tamiri fiyatları,
 • iPad 9.7 inç batarya fiyatları,
 • iPad Mini A1454 şarj olmuyor Tamir fiyatları,
 • iPad şarj olmuyor Tamir fiyatları,
 • iPad orijinal batarya fiyatları,
 • iPad yan sanayi batarya fiyatları,
 • iPad batarya değişim fiyatları,
 • iPad batarya tamir servis fiyatları,
Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala