MacBook Air Pil Değişim Fiyatı
  • Kaydet

MacBook Air Tamir Bakım Onarım Servisi

MacBook Air Tamir Servis Bakım Onarım

MacBook Air Tamiri Nasıl Yapılır?

Apple firmasının bilgisayar üretimlerinden biri olan MacBook Air formda tasarlanan pratik ve kullanışlı bir bilgisayardır. MacBook Air, artık birçok evde bulunmaktadır. Bu teknolojik ürün sayesinde dizi ve film keyifleri ve çalışma ofis ortamları her ortamda rahatça yaşanabilir. Ödev hazırlama, kitap okuma, online işlemleri dakikalar içinde bitirme gibi birçok görev için kullanılan MacBook Air Tamir Servis modelleri, Retina Hassas ekrana sahip olmasıyla da ilgi görmektedir. 

MacBook Air Anakart Tamir
  • Kaydet

MacBook Air Anakart Tamir Onarım Hizmetleri Profesyonel Apple Diagram ve Şematik Diagram olarak ARIZA TESPİT işlemleri yapılır.Cihazınızda elektriksel, batarya pil yada sıvı teması sonucunda oluşan arızalarınızı hızlı ve profesyonel olarak Apple MacBook Air Servis olarak çözümlüyoruz DESTEK için ARAYINIZ 0216 450 50 84 – 0530 463 31 27

MacBook Air Neden Bozulur?

MacBook Air birçok nedenden ötürü bozulabilir. Bazı problemler yazılımla ilgili olabilirken bazı yaşanan sorunlar donanımla ilgili olabilir. Eğer elinizdeki MacBook Air açılmıyorsa; öncelikle şarj durumunu kontrol edebilirsiniz. Fark etmeden bataryası bitmiş olabilir. 

Bu durumu netleştirmek adına batarya kablosunu doğru konumda takıp birkaç dakika bekleyebilirsiniz. Ekranda batarya işareti çıkıyorsa; pilinin dolması için uygun görülen sürede beklemelisiniz. Batarya tamamen dolduğunda açma tuşunu kullanarak cihazınızı açabilirsiniz.

Eğer MacBook Air bataryası dolu olmasına rağmen açılmıyorsa; farklı bir sorunun olduğunu tahmin edebilirsiniz. Aygıtı resetleyip yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Resetlemeye rağmen açılmayan MacBook Air için teknik bir sorunu gidermek adına teknik servis alabilirsiniz.

Tüm MacBook Airsorunları ve çözümleri için en kısa sürede teknik destek almanız önerilir. Kullanıma bağlı oluşan sorunlar için Apple MacBook Air Servis ne zaman isterseniz cihazınızı incelemek için yanınızda olacaktır! Profesyonel ekip ve destek sayesinde MacBook Air kullanımına, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

MacBook Air Tamiri Ne Zaman Yapılmalıdır?

MacBook Air tamiri, işlerinizin aksamaması için en kısa sürede gerçekleşmelidir. Yetiştirmeniz gereken tez ve ödevler, izlemeniz gereken filmler, çizmeniz gereken projeler ve kaydetmeniz gereken birçok dosya varsa saat kaybetmeden MacBook Air tamiri için bir bilene danışmanız önerilir. 

Hızlı ve kaliteli MacBook Air tamiri istiyorsanız ve bu işi bilene emanet etmeyi diliyorsanız;Apple MacBook Air servis size bu konuda rehber ve destek olabilir. Alanında uzman kişilerce kurulan ekipler, birçok sorunu olan MacBook Air modellerini en kısa sürede onarmak için bir araya geliyor.

MacBook Air Tamircisi Kimdir?

MacBook Air Bozulan ve zarar gören MacBook Air cihazlarınızı, teknik servisler tamir etmektedir. Bu servis ekibinde yer alan kişiler hem donanımsal hem de yazılımsal problemleri çözme konusunda başarıya sahip kişilerden oluşur. Usta elektronikçi ve bilgisayar servis personelleri sayesinde MacBook Air aygıtlarında oluşan birçok problem saatler içinde çözüme kavuşabilir.

MacBook Air Bataryası Nasıl Değişir?

MacBook Air Beklenmedik batarya problemleri için, arka yüzeyde yer alan ince kapak çıkarılır ve batarya değişimi gerçekleşir. Bu işlemi evinizde kendiniz yapmayınız. Eğer garanti kapsamında bir sorun söz konusu ise sadece Apple Yetkili Servislerine danışınız…Bizim gibi özel servis ile çalışmak isterseniz profesyonel teknik elemanların açması uygun görülmektedir. İnce vidaların ve kapakların zarar görmemesi adına, batarya problemleri için Apple MacBook Air Servis size yardım edebilir. 

MacBook Air satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

MacBook Air tamir servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlÄı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. MacBook Air cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala