MacBook-Air-Retina-Pro Veri Kurtarma

Profesyonel Data Kurtarma & Data Recovery

Veri & Data Kurtarma
Verileriniz silindi diye üzülmeyin biz BURADAYIZ..
Hangi Cihazınızda Veri Kaybınız Var?

Veri & Data Kurtarma
HARD DISK & SSD
veri-kurtarma-raid
RAID / NAS
veri-kurtarma-usb-bellek
FLASH BELLEK
veri-kurtarma-telefon-tablet
TELEFON / TABLET
Arızalı cihazınız

laboratuvarımızda 2 gün içine ücretsiz analizi yapılır.

Fiyatlandırma

İnceleme sonrasında size fiyat bilgisi verilir, onayınız sonrasında en kısa sürede veri kurtarma işlemi tamamlanır.veri & Data Kurtarma

Teslimat

Veri kurtarma işlemi tamamlandığında sizinle iletişime geçiyoruz ve datalarınızı kontrol etmeniz için sizi bilgilendiriyoruz, ödeme işlemi sonrası datalarınızı teslim alıyorsunuz.

Tüm dünyada kabul görmüş Profesyonel cihaz ve yazılımlar ile Veri Kurtarma Hizmetlerini Türkiye de sağlamaktayız.

Hard disk, bilgisayardaki kalıcı veri depolama birimidir. Çoğu kullanıcı için hard disk, bir bilgisayarın en önemli ancak en bilinmeyen parçasıdır ve aynı zamanda bilgisayardaki en hassas yapılardan biridir. Kullanıcılar yeterli bilgiye sahip olmadığında veya teknik nedenlerden dolayı hard disk arızasıyla karşılaşabilir. Bu durum ise sizin için önemli veri kayıplarına neden olabilir. Ancak ülkemizde de Kadıköy Apple Teknik Servis laboratuvarlarında kullanılan birçok hard disk veri kurtarma yöntemleri ile sorununuz çözülebilir.

Veri & Data Kurtarma

Veri kurtarma işlemi profesyonel tecrübe ister

Önemli verilerinizin bulunduğu Hard Diskiniz de bir sorun oluştuğunda ve verilerinize ulaşamadığınız da bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir. Kadıköy Apple Teknik Servisbu durumlarda profesyonel laboratuvar imkanları ile önemli verilerinizin size geri kazandırılması için gerekli hizmeti vermektedir.

Veri & Data Kurtarma

Formatlanmış,Silinmiş hatta bozuk disklerinizi KURTARIYORUZ..

Problemli veya arızalı diski hala kullanmaya çalışmamalı ve üzerinde denemeler yapmamalısınız.Bir çok Bilişim uzmanı ,Bilgisayar servisi ve tecrübesiz Data Kurtarma görünümlü servisler arızalı diskler üzerinde yanlış uygulamalar yaparak, problemi geri dönüşü olmayan bir hale getirmektedirler.Bilgileriniz sizin için değerliyse lütfen cihazınızı uzman kişilere teslim ediniz.

Veri & Data Kurtarma
Mekanik,Kafa vuran,Kart arızalı Diskleri KURTARIYORUZ.

Kadıköy Apple Teknik Servisçağrı merkezimizi arıyabilir konu hakkında uzman mühendisimizden yardım alabilir ve isterseniz ücretsiz danışmanlık ve Ücretsiz analiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.
En çok 2 gün süren Ücretsiz analiz hizmetimiz ile cihazınızı inceliyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

Bilgisayarınızdaki, harici diskinizdeki veya sunucunuzdaki verilerinize ulaşamıyorsanız , birçok problem sınıfında Kadıköy Apple Teknik Servis verilerinize tekrar ulaşmanız için size yardımcı olabilir.

Veri & Data Kurtarma
Kadıköy Apple Teknik Servis Veri Kurtarma Laboratuvarları

Kadıköy Apple Teknik Servislaboratuvarları iso 100 standardında tozsuz ve anti-statik materyaller ile oluşturduğumuz çalışma ortamımız dır.Laboratuvarımızda Okuyucu kafa değişimleri, Motor problemleri ve plak değişimleri gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren çalışmalar konusunda uzman teknik takımımız ile titizlikle yapılabilmektedir.

Veri & Data Kurtarma
Harddisk kurtarma labaratuvarı ile Kadıköy Apple Teknik Servis

Laboratuvarımızda aynı zamanda konusunda uzman Elektronik Mühendislerimiz ile elektronik kart onarımları ve hasarlı kontrol kart problem çözümü sağlamaktayız.
Laboratuvarımızda donanımsal imaj alma cihazları ve donanımsal firmware tabanlı onarım teknolojimiz ile profesyonel ve eksiksiz kurtarım çalışmaları yapabilmekteyiz.
Kadıköy Apple Teknik Servis laboratuvarlarında yapılan yüksek maliyetli yatırımların amacı alacağınız veri kurtarma hizmetinin hızlı , güvenilir ve profesyonel olmasını sağlamaktır.

Veri & Data Kurtarma
Disklerinizdeki verilerinizi güvenle kurtarıyoruz
Genel Olarak Çözüm Sağladığımız Harddisk Sorunları ve Arızaları:

Okuyucu Kafa Arızaları
Motor Sıkışması Arızaları
Elektronik Kontrol Kartı Arızaları
Bad Sector Arızaları
Firmware Bozulma Arızaları ( ör. Bir çok Seagate 7200.11 disklerinde görülen problemler)
Hard Disk Tanınmama sorunu
Formatlanmış /Silinmiş Hardiskler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala
Verified by MonsterInsights