Libadiye iMac Yerinde Tamir Servis I Fiyatları

Libadiye iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis Bakım Onarım Parça Değişim I Fiyatları

( 0216 450 50 84 – 0530 463 31 27 ) Arayın adresinize gelip Apple ürünleri olan iMac Desktop – gibi arızalı ürünlerinizi yerinde servis hizmeti ile çözelim yerinde servis hizmeti ile çözülemeyen sorunlar için servisimize getirip tamirini , onarımını , bakımını yapıp adresinize tekrar teslim edelim.

Libadiye iMac Ev ve Ä°ÅŸ Yerlerine Yerinde Tamir Servis ( iMac A1312 – iMac A1418 – iMac A1419 – iMac A1224 – iMac A1225 – iMac A1311 tamir servis yerinde parça deÄŸiÅŸim hizmetleri

 • Kaydet

Libadiye iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis Parça Değişimi

Profesyonel Destek Ekibi

24 Yıllık Bilgi,Birikim ve Tecrübelerimizi Kapınıza kadar gelen servis imkanlarıyla hizmet kalitemizi yükseltiyoruz…. Acil yerinde servis hizmetimiz ile artık kapınıza kadar gelen bir teknik uzmanımız var. Sizin şikayetiniz ve talebiniz doğrultusunda alanında uzman teknik çalışanımız mağduriyetinizi gidermek adına dakikalar içerisinde kapınıza kadar gelerek cihazınıza müdahale edecektir.

Hedef kitlemiz ve amacımız siz deÄŸerli Apple ürünleri kullanıcılarına daha kaliteli, uygun, ve servis sonrası hizmet sunmak için buradayız. Apple ürünleri fazlasıyla kaliteli, kullanışlı ve deÄŸerli cihazlar olmakla birlikte en üst düzeyde performans sunmaktadır. O yüzdendir ki Apple ürünleri herkese veya her yere servis amacıyla teslim edilmez. Apple ürünleri iMac , kullanırken bir sorununuz olduÄŸunda size bir telefon kadar yakınız iÅŸ yerimize gelmeden de telefon desteÄŸi ile sorununuzu çözüyoruz. Bize Ulaşın 0 216 450 50 84 Telefon desteÄŸi ile çözülmeyen destek taleplerinde iÅŸ yerimize gelip cihazınızı teslim ederken Apple Servis Kadıköy Teslim formu ile  cihazınızı teslim alıyoruz. Uzman kadromuz tarafından cihazınızın arızası tespit edilerek siz deÄŸerli müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisini bildiriyoruz. Siz onay verdiÄŸiniz takdir de cihazınızın tamir süreci baÅŸlamış oluyor, Tamir ve test süresi bittikten sonra siz deÄŸerli müşterilerimizi arayıp cihazınızın hazır olduÄŸu bilgisini veriyoruz. Yaptığımız her iÅŸlem en az 3 AY garantili’dir.

 Yerinde Hizmetlerimizden Bazıları AÅŸağıdaki Gibi’dir.

 1. iMac Mac Kurulumları (MacOs Sierra-High Sierra-Mojave-Catelina-Big Sur-Windows Kurulum)
 2. iMac Bilgisayarlarınızın Tamir ve Bakımları
 3. iMac Ssd Takma DeÄŸiÅŸtirme
 4. iMac Ram Takma DeÄŸiÅŸtirme
 5. iMac Lcd Ekran Takma DeÄŸiÅŸtirme
 6. iMac Yazılım Sorunları Mail Kurulumları
 7. iMac Anakart Tamir

1.)   Libadiye iMac Yerinde Tamir Servis ve Orjinal Yedek Parça Satışı

 • Libadiye iMac ( Anakart arızası sorunları, Ekran ve Pixell sorunları Ram Slot Tamiri , Anakart Tamiri , Ekran Kartı Chip Tamiri ve DeÄŸiÅŸimi , Ssd Takma , Ram yükseltme , Yazılım hatalarını düzeltme , Data Kablosu sorunları , Hard Disk Sorunları , Ssd sorunları , Usb sorunları , Wireless sorunları , Kamera sorunları , Batarya sorunları , Klavye sorunları , Kasa sorunarı , Mac El Sierra , High Sierra , Mojave , Catelina , BigSur sistem ve Mac Os x sorunları , Data Kurtarma sorunları vs. Ã‡Ã¶züm ortağınız olarak Buradayız….

iMac satın aldığınız yedek parça deÄŸiÅŸim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABÄ°LÄ°RSÄ°NÄ°Z, beÄŸeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iMac tamir servisi ihtiyacı duyduÄŸunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve Ä°ÅŸ yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iMac  cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde çözüm sunmaktadır.

Ä°stanbul’un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaÅŸabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Libadiye iMac Ev ve İş Yerlerine Yerinde Tamir Servis Bakım Onarım Parça Değişim I Fiyatları Google Arama Sonuçları

 • Libadiye iMac Tamir,
 • Libadiye iMac Servis,
 • Libadiye iMac Evinizde tamir,
 • Libadiye iMac Ä°ÅŸ Yerinizde tamir,
 • Libadiye iMac Yerinde Tamir,
 • Libadiye iMac Yerinde Servis,
 • Libadiye iMac Yerinde Parça DeÄŸiÅŸimi,
 • Libadiye iMac Ssd Takma,
 • Libadiye iMac Ram Takma,
 • Libadiye iMac Lcd Ekran Takma,
 • Libadiye iMac MacOS sistem Kurma,
 • Libadiye iMac Windows Kurma,
 • Libadiye iMac Parça DeÄŸiÅŸim,
Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala