iMac Servis iletişim ( 0 216 450 5 084 )
 • Kaydet

iMac Pro M1 I M2 I M3 Servis

Kadıköy iMac Pro M1 I M2 I M3 Servisi (Elektriksel yada kullanımsal olarak iMac arızalandıysa, bozulduysa Lcd Ekran Değişimi, Ram Değişimi, Ssd Değişim işlemi Apple orijinal parça kullanılarak GARANTİLİ olarak değişimi servisimizde uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.Hızlı ve kaliteli şekilde yapılmaktadır. iMac Servis parça değişimini zamanınız var ise servisimizde teknik servis personelimiz ile birlikte izleyebilirsiniz. Hiç rahatınızı bozmadan KURYE hizmetimizden faydalanabilirsiniz (iMac Cihazınızı adresinizden KURYE ile aldırıp işlem sonrası tekrar KURYE hizmeti ile teslim ettirebiliriz. Randevu AL ) veya iMac YERİNDE servis HİZMETİMİZ den faydalanarak cihazınızı eviniz veya iş yerlerinizde teknik personelimiz tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Randevu AL )

iMac m1-m2-m3 tamir servis Bakım Onarım
 • Kaydet

iMac Pro Servis / Lcd Ekran Değişim

iMac Pro Servis / Lcd Ekran Değişim : Ekranınız darbe sonucu kırıldıysa, çatladıysa yada kullanımsal olarak lekeler çıkmaya başlayıp arızalandıysa cihazınızı ilk günki gibi Orijinal parça kullanılarak servisimizde GARANTİLİ olarak yapılmaktadır. Profesyonel uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize iMac Pro Lcd Ekran Değişim işlemini yapmaktan onur ve gurur duyarız.

 iMac Ekran Sökme 

iMac Pro Servis / Ssd Değişim

iMac Pro Servis / Ssd Değişim : Hard Disk kullanımsal olarak sorun çıkmaya başlayıp arızalandıysa cihazınızı ilk günki gibi Orijinal parça kullanılarak servisimizde GARANTİLİ olarak yapılmaktadır. Profesyonel uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize iMac Pro Ssd Yükseltme, Upgrade, Değişim işlemini yapmaktan onur ve gurur duyarız.

 iMac Ssd Takma

iMac Pro Servis / Ram Değişim

iMac Pro Servis / Ram Değişim : Memory (Ram) kullanımsal olarak sorun çıkmaya başlayıp arızalandıysa cihazınızı ilk günki gibi Orijinal parça kullanılarak servisimizde GARANTİLİ olarak yapılmaktadır. Profesyonel uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize iMac Pro Ssd Yükseltme, Upgrade, Değişim işlemini yapmaktan onur ve gurur duyarız.

iMac Tamir Servis Orijinal Yedek Parça Satış

iMac Ram Değişim Upgrade Tamir Servis Bakım Onarım Hizmetleri

iMac 21.5″-24″-27″ 5K konusunda deneyimli kadromuz ve uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.Imac Tamir Servisi konusunda 24 yıllık deneyim ile kesintisiz olarak bir çok kullanıcıya destek olmaktayız. Müşterilerimizin vakit ya da bilgi kaybı yaşamadan teknik servis almalarında her türlü kolaylık noktasında firmamız kapsamlı ve istikrarlı bir hizmet süreci içerisine girmektedir. Bu süreç içerisinde her kullanıcıya en hızlı hizmeti sunmak ise, bizlerin en temel görevlerinden biridir.

iMac Tamir Servis Yerinde Bakım Onarım Hizmetleri

iMac Anakart Değişim Tamir Servis Bakım Onarım Hizmetleri

iMac Tamir Servisi ihtiyaç duyduğunuz zaman, kaliteli bir teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda olacağız. iMac Bilgisayar servisi olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız yerinde teknik servis hizmeti sayesinde imac cihazlarınızla ilgili tüm yazılımsal sorunlar içinde hizmet sunmaktadır.

iMac’inizin tam olarak istediğiniz gibi çalışmasına yardımcı olabilmek adına Kadıköy Apple Servis ekibi sizler için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Eğitimli Apple teknisyenlerini de içeren uzman kadromuz hem bireyler hem de işletmeler için iMac tamiri hizmeti sunmaktadır.

Bu anlamda onarım, yenileme ya da yükseltme uygulamalarına ihtiyaç duymanız halinde teknik servis ekibimize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Makul ve oldukça ekonomik fiyatlarla iMac tamiri işlemi yaptırabilirsiniz.

Kadıköy Apple Servis olarak iMac cihazınız için yalnızca yüksek kaliteli ve Apple onaylı parçalar kullanarak cihazınızın güvenliğini ve kalitesini garanti altına almaktayız. iMac için kırık iMac bilgisayar ekranı, iMac yenileme, bakım hizmeti, ses sorunları onarımı, veri kurtarma, virüs temizleme, su teması hasarları ve daha fazlası için tamir hizmeti vermekteyiz.

iMac’inizde herhangi bir sorun olduğundan şüpheleniyorsanız cihazınızı hemen servis noktamıza getirerek ya da kargolayarak hasar tespiti yaptırabilirsiniz. Eğer cihazınızda bir problem olduğunu tespit edersek sorunun ne olduğunu ve sizlere ne gibi hizmetler sağlayabileceğimizi anında bildirmekteyiz.

En Sık Karşılaşılan iMac Arızaları ve Çözümlerimiz

imac ön cam değişimi
 • Kaydet

imac ön cam değişimi

iMac’lerde sıklıkla ihtiyaç duyulan ve en popüler hizmetlerden biri olan iMac ekran değiştirme hizmeti, Kadıköy Apple Servis ekibinin uzman kadrosu tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Apple bilgisayarların en ayırıcı özelliklerinden biri olan yüksek ekran kalitesi, kullanıcıların en çok tercih nedenlerinden biridir. Ancak iMac ekranları da her bilgisayar ekranı gibi çatlayabilir, hasar görebilir ya da kırılabilir. Cihazınız bu gibi problemlerle karşılaşırsa en kısa sürede en kaliteli parçaları temin ederek cihazınızı yeni bir form haline getirebilmekteyiz.

Aynı zamanda iMac’inizde performans artırma işlemleri yaptırmak ve düzenli bakım dahilinde cihazınızı daha uzun süre kullanmak istiyorsanız Kadıköy Apple Servis ekibi olarak yine yanınızdayız. iMac’inizi mümkün olduğunca uzun süre kullanabilmeniz için iMac yenileme, yazılım yükseltme ya da sürücü değiştirme gibi işlemler kolaylıkla laboratuvarlarımızda gerçekleştirilmektedir.

Ekran onarımı ve yükseltme hizmetlerinin yanı sıra iMac tamiri hizmetimiz, cihazda meydana gelen ses sorunlarını düzeltme çalışmalarını da içermektedir. Apple tarafından üretilmiş olan her iMac; oyun, müzik, film, video görüntülü arama ve daha fazlası için üstün kaliteyi amaçlayarak gelişmiş dahili hoparlörlere sahiptir. Eğer zamanla hoparlörlerden gelen sesin eskisi kadar yüksek kaliteli ses üretmediğini fark ederseniz ses sisteminde bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Hoparlör tamiri kolay bir işlem olmadığı için cihazınızı mutlaka işinde uzman ve Apple ürünleri ile alanında tecrübeli bir teknik ekibe ulaştırmanız gerekmekir. Bu nedenle sorunu daha da kötüleştirmemek adına hoparlörleri kendi başınıza değiştirmenizi kesinlikle önermemekteyiz. Cihazınızı Kadıköy Apple Servis ekibine emanet ederek kısa sürede hem ekonomik hem de güvenilir bir iMac tamir hizmeti alabilirsiniz.

Eğer iMac’inizde siyah ya da mavi ekran sorunlarıyla karşılaşıyorsanız Kadıköy Apple Servis ekibi olarak başlatma sorunlarını çözme konusunda gelişmiş bir birikim ve deneyime sahibiz. iMac’ler karmaşık ve oldukça teknik olabilse de önyükleme hataları yalnızca birkaç temel sorunla ilgili olabilmektedir. Sorun ne kadar zor olursa olsun, ekibimiz iMac’inizi siyah ya da mavi ekran sorunlarından kurtarabilir ve cihazınızı yeniden kullanıma hazır bir hale getirebilir.

Her bilgisayarın başına gelebildiği gibi iMac’lerde de su hasarı yaygın bir şekilde tarafımıza ulaştırılan problemlerden biridir. Sıvı teması, iMac’lerde hem elektriksel hem de fiziksel pek çok hasara neden olabilir ve bu da cihazınızın çalışmasını engeller. Bu nedenle acil bir şekilde iMac tamir hizmeti almanız gerekmektedir. Su dökülmesi sonucu meydana gelen klavye hasarı ya da dahili bir hasar, eğitimli Apple teknisyenlerimiz tarafından kalıcı bir şekilde onarılabilmektedir.

iMac Tamiri Gerektiren Genel Sorunlar

iMac bakım onarım
 • Kaydet

iMac bakım onarım

 • Grafik sorunu,bozuk ve farklı renk hatası, siyah ekran, hiçbir görüntü gelmiyor/video
 • iMac yavaş çalışıyor, iMac Sürekli donuyor
 • Sabit Disk tıkırtı sesi
 • Kırık cam, cam çizik
 • Wi-Fi sinyali düşük ve kablosuz ağları bulamıyor
 • Mikrofon çalışmıyor, ses kayıt yapılamıyor
 • Bozuk ekran, ekran çizgileri, ekran renkleri dalgalı
 • Yada bunlarında dışında herhangi bir arızanız için Kadıköy Apple Servis’dan profesyonel bir destek alabilisiniz.

Onarım bölümümüz uygun bir fiyata mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. Kadıköy Apple Servis’da sadece müşterilerilerimize çözüm veya yedek parça satmıyoruz profesyonel hizmet veriyoruz. Parça ve özel ekipmanda büyük bir stok oluştururken iMac tamirini en profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş ekipman ve deneyimli mühendislik ekibi hızlı ve verimli bir şekilde sorunları tespit ve onarım yapılması için gerekli aşamaları tamamlar.Son kullanıcı için maliyetleri korurken süreçleri değerlendirmenizi sağlar.

iMac Pro M1 Lcd Ekran Videomuz

iMac Pro M1 parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

iMac Pro M1 parça satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iMac Pro M1 servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy iMac Pro M1 Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iMac Pro M1 parça değişim ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala