Kadıköy MacBook Sıvı Teması Anakart Servisi Tamiri Bakım
  • Kaydet

Kadıköy MacBook Servisi / Sıvı Teması / Tamiri I Onarımı I Bakımı

MacBook Servisi (Sıvı Teması ) Servisi Su, Çay, Kahve, Meyve suyu dökülmesi gibi durumlarda Kadıköy MacBook Servis olarak mikroskopta apple şematik diagram ile arıza tespit işlemi yapılarak, uzman kadromuz tarafından profesyonel ve Garantili olarak SIVI TEMASI tamiri, onarımı, bakımları yapılmaktadır. Hiç rahatınızı bozmadan KURYE hizmetimizden faydalanabilirsiniz (Cihazlarınızı adresinizden KURYE ile aldırıp işlem sonrası tekrar KURYE hizmeti ile teslim ettirebiliriz. Randevu AL ) veya YERİNDE servis HİZMETİMİZ den faydalanarak cihazınızı eviniz veya iş yerlerinizde teknik personelimiz tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Randevu AL )

Apple MacBook Servis Tamir Bakım Onarım Orijinal Parça Değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Parça Değişim hizmetlerimizden ev ve iş yerlerinizde yerinde servis veya parça değişim olarak faydalanabilirsiniz.

Kadıköy MacBook Servisi (Sıvı Teması Tamiri)
  • Kaydet

MacBook Sıvı Teması sonrası yapılması gerekenler

MacBook sıvı teması olduğu zaman yapmanız gereken ilk işlem cihazınızı elektrik veya şarj’dan kesilmesi, cihazınızı V şeklinde yan çevirerek sıvı’ nın Lcd Ekran ve Anakart’a gelmesini önleyerek sıvı’ nın kenar’a akmasını sağlamaktır. Cihazınızın açma kapama ON-OFF tuşuna 10 saniye basılı tutarak kapatmak. En kısa sürede Kadıköy MacBook Servis Randevu kaydı olmadan hızlıca gelerek sıvı teması bakımı yapılmasını istemek olacaktır.

MacBook Sıvı Teması sonrası yapılmaması gerekenler

MacBook sıvı teması olduğu zaman yapmamanız gereken işlemler cihazınızı elektrik veya şarj’ a takmayınız, cihazınızı açmaya çalışıp çalışıyor mu çalışmıyor mu diye kontrol etmeye çalışmayınız, cihazınıza saç kurutma makinesi yada ısıtıcılarla dökülen sıvı’ nın kurutulmaya çalışılması, olduğu şekilde direk ekranını kapatıp o şekilde düz bırakmak, çanta koruma kılıfı ve benzeri şeylerin içerisine koymayınız.

MacBook Sıvı Teması sonrası servis olarak neler yapılmalıdır.

MacBook sıvı teması sonrası öncelikle bilinçli ve profesyonel müdahale ile öncelikle sıvı nın mikroskop’ ta temizlik ve bakımları yapılmalıdır, sonrasında anakart üzerinde oksitlenme veya korozyonlanma var ise anakart üzerinde parça tamiri ve onarımına geçilerek işlem devam eder, sonrasında Apple Diagram ve shema ile anakart üzerinde sıvı’ nın cihaza verdiği zararları gözle veya mikroskop la görülmeyen parçaların kontrollerinin yapılması olacaktır.

MacBook Sıvı Teması sonrası arızalı parçalar nasıl değiştirilmelidir.

MacBook sıvı teması sonrasında bozulan Anakart Değişimi, Batarya, Pil Değişimi, Lcd Ekran Değişimi, Klavye Değişimi, Trackpad Değişimi, Şarj Soketi Değişimi, Ssd Değişimi, Ram Değişimi, Kasa topcase Değişimi, Speaker Hoparlör Değişimi Garantili olarak yapılmaktadır.

MacBook sıvı teması sonrasında Orijinal Lcd Ekran değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

MacBook sıvı teması Orijinal Lcd Ekran servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

MacBook sıvı teması servisi  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. MacBook sıvı teması Servis Orijinal Lcd Ekran değişim ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala