iPad Tamiri Garantili Parça Değişim

iPad Tamiri,tüm ipad modellerine servis hizmeti sağlamaktadır.iPad dokunmatik,iPad ekran,iPad soket,batarya,hoparlör,şarj soketi,Home tuşu değişimi gibi işlemleri yapmaktayız.Yapılan işlerin teslim süresi sadece 1 gündür.Yani bize ulaştığı gün size teslim ediyoruz.

iPad-tamiri

iPad Tamiri

Değişim sonrası tüm arızalar giderilmektedir.Gerekli tüm testler yapılır ve eskisi gibi çalışmaya devam eder.Siz farkını anlamayacaksınız.Dokunmatik hassasiyetinde veya ekran çözünürlüğünde herhangi bir problem olmayacaktır.Bu da size verdiğimiz değerin bir göstergesidir.Hem size hem ürününüze değer veriyoruz.Kaliteli yedek parça ve donanımla sizlere hizmet sağlıyoruz.

iPad tamirini nerede yaptırabilirim  diye aramanıza,gereğinden fazla para harcamanıza gerek yok,biz buradayız, iPad Tamiri burada.İstanbul ve Tüm Türkiye’den gönderileri kabul ediyoruz .

*Gönderinizi ister kargo ile ister elden mağazamıza teslim edebilirsiniz.

*Kargo ile gönderiler de kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.Yine kargo esnasında yaşanabilecek kırılmalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

iPad kullanıcıları bilir,dokunmatik hassasiyeti oldukça iyidir,ve bu özelliği kaybetmek istemezler.Eğer iPad ön camınız kırıldıysa ve firmamız tarafından bu parça değiştirildiyse,bu özellik aynı eskisi gibi kullanılmaya devam edecektir.Tam uyumlu yedek parça kullanıyoruz.Yine iPad ekranı ve çözünürlüğü,görüntü kalitesi hemen göze çarpan etkendir,ekranınız da değişirse aynı şekilde,%99 uyumlu ve sorunsuz kullanıma devam edecekiniz.

iPad şarj soketleri,yanlış kullanımdan dolayı bozulmaktadır. iPad soket tamiri ya da gerektiğinde değişimi yapıyoruz.Bunun yanında kulaklık girişi veya kulaklık arızalarında da hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPad tuşu,olmazsa olmazlardandır,eğer bozulursa,burada değişimi yapılıyor,unutmayın.

iPad Servisi müşteri memnuniyetini mevcut önceliklerin ilk sırasına oturtmuştur.Öyle ki sizi hiçbir zaman yormayız,iyi bir hizmet sağlamak isteriz,eğer arıza çözülmeyecek durumdaysa sizden hiçbir talebimiz olmaz.

*Arıza Tespit ücretimiz yoktur.Arıza belli olduktan sonra ister yaptırın ister iade alın, arıza tespiti sonrasın da ücret talep edilmeyecektir.

iPad tamiri,yazılım güncellemelerini de yapmaktadır.Yüklemek istediğiniz tüm uygulamaları,uyum sorunlarını veya sistem güncellemesini yapıyoruz.iOS 8 güncelleme işlemleri için size yardımcı olabiliriz.iOS 4’den iOS 5’e,iOS 5’den iOS  6’ya,iOS6 ‘dan iOS 7’ye, iOS 8 ve iOS 9 ile tüm sürümler için update yapıyoruz.

Diğer sorularınız ya da sorunlarınız için bize danışabilirsiniz.Sizleri bekliyoruz.