iMac 21.5″ A1418 Tamir Servis I Fiyat

iMac 21.5″ A1418 Tamir Servis I Fiyat

Daha fazla güç,
tonlarca yetenek.

Şimdiye kadarki en iyi hepsi-bir-arada bilgisayarımız süper güçlü M3 çiple donatıldı. İhtiyaç duyduğunuz tüm alanı size sunan göz alıcı 21.5 inç ekranı1 ve bulunduğu her mekana renk katan ikonik tasarımıyla iMac hem iş hem de eğlence için kusursuz bir seçenek.

M3 çip; işlemciyi, grafik teknolojilerini, belleği ve çok daha fazlasını tek bir çipe entegre ederek tüm bilgisayarı inanılmaz ince bir şekilde tasarlayabilmemizi sağladı.

İnanılmaz hızlı Thunderbolt bağlantı noktaları.

Ve Wi-Fi 6E sayesinde daha hızlı dosya aktarımı.

iMac 21.5″ A1312 satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iMac 21.5″ A1312 tamir servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlÄı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iMac 21.5″ A1312 cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala