MacBook Onarım Tamir I MacBook Air Onarım Tamir I MacBook Pro Onarım Tamir I MacBook Retina Onarım Tamir I MacBook Pro Retina Onarım Tamir I Kadıköy Apple Tamir Servis Orjinal Yedek Parça Satışı

iMac Servis

iMac Tamir Servis Orijinal Yedek Parça Satış

iMac 21.5″-24″-27″ 5K konusunda deneyimli kadromuz ve uzman ekiplerimizle siz değerli müşteri-lerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.Imac Tamir Servisi konusunda 24 yılın verdiği deneyim ile kesintisiz olarak bir çok kullanıcıya destek olmaktadır. İnsanların vakit ya da bilgi kaybı yaşamadan teknik servis almaları adına her türlü kolaylık noktasında firmamız kapsamlı ve istikrarlı bir hizmet süreci içerisine girmektedir. Bu süreç içerisinde her kullanıcıya en hızlı hizmeti sunmak ise, bizlerin en temel görevlerinden biridir.

iMac Tamir Servis Yerinde Bakım Onarım Hizmetleri

iMac Tamir Servisi ihtiyacı duyduğunuz zaman, kaliteli bir teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda olacağız.iMac Bilgisayar servisi olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız yerinde teknik servis hizmeti saye-sinde imac cihazınızla ilgili tüm yazılımsal sorunlar içinde çözüm sunmaktadır.iMac bütünleşik yapısı, 4 çekirdekli güçlü işlemcisi ve tüm çevrebirimleri ile kablosuz olarak etkileşim kuran ideal bir masa-üstü çözümü sunmaktadır.Bu mükemmel ürününüz performansı etkileyecek her türlü sorununuz için hemen Kadıköy Apple Servis’e ulaşabilirsiniz.Aşağıda En Çok Karşılaşılan iMac Sorunlarının Listesini bulabilirsiniz; hem listede olan hem de yer almayan sorunlar için hemen bize ulaşın. 0 216 450 50 84 Apple iMac Ekran, Ram, Hard Disk, Ssd, Anakart, Kasa,El capitan kurulum, Yosemite kurulum, Sierra kurulum, High Sierra Kurulum, Mojave Kurulum, Catelina Kurulum, Big Sur Kurulum, Data kurtarma, Logic Klavye, Logic Mouse, Orjinal Yedek Parça satış ve tedarik.

 • Teknik Servis Hizmetleri (Yerinizde ve Yerimizde)
 • Ana kart tamiri
 • HDD & RAM değişimi
 • Ekran görüntü sorunları
 • İşletim Sistemi Sorunları
 • Ağ Ayarları
 • Mail Ayarları
 • Yedekleme & Geri Yükleme
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • İşletim Sistemi Kurulum Hizmetleri
 • Yazıcı & Faks & Scanner Tanıtımı
 • Bakım Anlaşması

Apple iMac Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

iMac TamiriiMac Servisi
iMac OnarımıiMac Bakımı
iMac Yerinde Teknik ServisiMac Teknik Servis Hizmeti
iMac Tamir HizmetiiMac Ekran Değişimi 
iMac RAM değişimiiMac Temizliği
iMac SSD değişimiiMac Genel Bakım
iMac Program kurulumiMac MacOs kurulum
iMac Veri kurtarmaiMac Data kurtarma
iMac Anakart tamiriiMac Ekran kartı tamiri
iMac Beyaz ekran sorunu tamiriiMac Sistem açılmıyor tamiri

iMac Lcd Ekran Değişim Tamir Servis

21.5″-24″-27″ 5K cihazlarınıza ssd yada ram takma işleminizi kendiniz yapmaya çalıştığınızda sonuç genelde aşağıdaki gibi ekran çatlaması yada ekran kırılması sonucuyla karşı karşı kalacaksınız.iMac ekranları profesyonellik gerektiren bir yöntem ile açılır,amatörce deneme sonucu büyük maliyetler sorunlara yol açar.

iMac Lcd Ekran Değişimi

iMac Ram Upgrade Takma Değiştirme

21.5″-24″-27″ 5K iMac lerinize 4 slot DDR3- 4 Slot DDR4 olmak üzere 2 Ram versiyonu takılmak-tadır. DDR3 ram seçenekleri olarak 2×4=8GB-4×4=16GB-8×4=32GB yapabilirsiniz.DDR4 ram seçenekleri olarak 4×4=8GB-8×4=32GB-16×4=64GB olarak yükseltebilirsiniz.

iMac Ram Takma Yükseltme

iMac SSD Takma Yükseltme

21.5″-24″-27″ 5K iMac lerinize Ssd Hard Disk 128GB-256GB-512GB-1TB-2TB SSD takabilirsiniz. Fusion Drive ve NVME ssd iMac iniz destekliyorsa kullabilirsiniz.

iMac SSD Takma Yükseltme

iMac Ekran Kartı Grafik Kartı Tamir

21.5″-24″-27″ 5K iMac lerinizde ekran kartı grafik sorunlarında 1.seçenek olarak Ekran kartınızı söküp Chip üzerinde tüm topları temizleyip tekrar topları kalıp yöntemi ile chip inize takıyoruz ve anakartınıza monte ediyoruz.2.seçenek olarak ekran kartınızı ısıtıyoruz (bu yöntem uzun süreli olmadığı için önermiyoruz.)3.seçenek olarak kesin çözüm olarak gördüğümüz ekran kartınızı komple söküp Chip olarak komple tamamen değiştiriyoruz.Kesin ÇÖZÜM

Ekran Kartı Tamir Yenileme

MacBook – MacBook Air – MacBook Pro – iMac – MacMini – iPhone – iPad satın aldığınız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

iMac tamir servisi ihtiyacı duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve İş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. iMac cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde çözüm sunmaktadır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

iMac (2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021)  genel sorunları ve Google arama sonuçları

iMac TamiriMac ServisiMac Bakım
iMac OnarımiMac Yerinde TamiriMac Yerinde Servis
21.5” imac tamir21.5” imac servis21.5” imac bakım
21.5” imac onarım21.5” imac yerinde servis21.5” imac yerinde tamir
24” imac tamir24” imac servis24” imac bakım
24” imac onarım24” imac yerinde servis24” imac yerinde tamir
27” imac tamir27” imac servis27” imac bakım
27” imac onarım27” imac yerinde servis27” imac yerinde tamir
İmac ekran kartı tamiri21.5”İmac ekran kartı tamiri24”İmac ekran kartı tamiri
27”İmac ekran kartı tamiriİmac ram yükseltme21.5” imac ram yükseltme
24” imac ram yükseltmeİmac ssd takma21.5” imac  ssd takma
24” imac  ssd takma27” imac  ssd takmaİmac program kurma
İmac Sierra kurmaİmac High Sierra kurmaİmac mojave kurma
27” imac ram yükseltmeİmac catelina kurmaİmac catalina kurma
İmac BigSur kurmaiMac Adobe kurmaiMac Office kurma

“iMac Servis” üzerine bir yorum

 1. Profesyonel Kaliteli, güvenilir bir ortam ve güler yüzlü kadromuzla Apple ürünlerinde son noktayız….Murat GEDİK

Yorumlar kapalı.